« Terug naar het vacature overzicht

Vacature Consultant Food


Regio:
Gelderland
Ervaring:
Medior
Opleiding:
HBO

Functieomschrijving Consultant Food

Als managing consultant ben je dagelijks actief binnen de wereld van de levensmiddelenindustrie vanuit onze nieuwe vestiging in Wageningen. Je doet je werk 360 graden, waarbij de focus eerst ligt op het generen van new business. Je bezoekt relaties en medewerkers, acquireert nieuwe opdrachten, voert sollicitatiegesprekken, geeft loopbaanadvies aan technologen, productontwikkelaars en analisten en laat daarbij jouw kwaliteiten als people manager zien.

Xelvin Food doet niet aan opgelegde KPI’s, dus om niet te verzuipen in vrijheid, heb je minstens een aantal jaren werkervaring in de arbeidsbemiddeling en ben je toe aan de 2de of 3de stap in je loopbaan. Je weet welke inspanningen er nodig zijn om succesvol te zijn, je bent zelfstandig in staat om prioriteiten te stellen en je agenda effectief te managen.

Functie-eisen

  • Je beschikt over een afgeronde HBO opleiding, bijvoorbeeld food & business, levensmiddelentechnologie of commerciële economie
  • Je hebt affiniteit met de voedingsmiddelenindustrie en/of het laboratorium
  • Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring in de arbeidsbemiddeling of aanverwante werkomgeving
  • Je bent een volwaardig gesprekspartner voor relaties en medewerkers, je weet waar je over praat
  • Je bent flexibel in de sociale omgang en weet jezelf goed te profileren
  • Je beschikt over lef en weet relaties op te zetten en uit te bouwen
  • Je bent een flamboyante persoonlijkheid
  • Je vindt sales een vak, geen trucje!
  • Bij voorkeur woon je in de regio van Nijmegen, Den Bosch en Utrecht

Wat biedt Xelvin
Xelvin biedt een compleet pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak, telefoon en bonusregeling. En niet te vergeten inspirerende collega’s die je helpen met je persoonlijke en zakelijke ontwikkeling.

Ben je enthousiast geworden en heb je zin om te helpen bij het opbouwen van een nieuwe vestiging? Laat ons weten wat jij aan ons team toevoegt door te bellen met Mathieu Niemeijer op 06-83795653 of via m.niemeijer@xelvin.nl

Bedrijfsprofiel

Xelvin is in 2006 opgestart als detacheringbureau in de techniek. Inmiddels hebben we een netwerk van meer dan 20 kantoren over heel Nederland. Vier jaar geleden is onze dienstverlening uitgebreid door een nieuwe specialiteit op te richten, namelijk Xelvin Food. Xelvin Food heeft als doel een actieve rol te spelen in de productveiligheid van levensmiddelen in Nederland. Ons uitganspunt is het opbouwen van langdurige relaties met bedrijven in de levensmiddelenindustrie en hun te helpen bij het vinden van de juiste mensen. Zodat we de productkennis binnen de voedingsmiddelenindustrie in Nederland in stand kunnen houden en waarborgen.

Inmiddels hebben we een solide basis opgebouwd in Noord en Midden Nederland. Ter uitbreiding van ons team en onze dienstverlening in Zuid Nederland zoeken wij per direct een Managing Consultant.

Locatie

Wageningen omgeving


Upload je CV als PDF of Word document s.v.p.


« Terug naar het vacature overzicht